Vikarliste

Navn
e-mail
Postnummer på bolig
Tanja Sau tanjasauolesen@gmail.com
tlf. 3028 3894
2300
Anne Nielsen annenielsen75@gmail.com
tlf.  51324534 
 7500
Lise Bladbjerg-Larsen
9240
Ann Bøgelund
6064
Lone Langelund Kjer
7330
Janne Kjær
7490
Mette Knudsen
skoven24@netfiber.dk
6623
Dorte Kristensen
9500
Jette Poulsen
9000
Sanne Rasmussen
sanne@egelund.as
tlf. 2625 1981 
5792
Christina Veingberg
4100
Tatjana Brendstrup
8340
Maria Jeppesen
4700
Anne Bak Kastrup
5792
Tine Glæsel
3520
Heidi Egmose
Busch
5771
Pernille Hartmann
4800
Mette Boelt Thomsen
9800
Lene Paulsen  sandholdt70@gmail.com 5260 
Gitte Bolby gittebolby@hotmail.com / tlf. 60247771 8600
Lene Friis lenesteen@ofir.dk / tlf 21841505 8961
Asdis Adda Olafsdottir,(kunne godt overvejes, hvis det var 4-5 dage i træk, der var behov for en vikar) asdisadda@gmail.com / tlf 00354 848 4720 Island
Charlotte Doris Maate  charlotte.maate@hotmail.com / tlf. 2980 0632 Randers SV
(radius 50 km fra Randers)
Charlotte Kock Kristensen kristensen.charlotte@gmail.com / tlf. 2845 1778 Frederiksberg (Sjælland)
Christina Marie Høj altid.miin@hotmail.com / tlf. 2890 7719  Esbjerg
(Syd - Sønderjylland + Midtjylland)
Julie Flæng Jakobsen j.jakobsen@gmail.com / tlf. 2137 4707  Skive
(Midtjylland efter juni 2018)
Kamilla Kirkegaard Schmidt
kamilla.schmidt@hotmail.com / tlf. 2077 8443 Viuf
(Vest Fyn, Midtjylland, Esbjerg, Haderslev)
Linda Birkebæk Fredsøe linda-fredsoe@hotmail.com / tlf. 2045 6977  Aalborg
(Nordjylland og Midtjylland)
Maria Pedholt Christensen maria-pedholt@hotmail.com / tlf. 2612 2363 Viborg
(Midtjylland – efter juni 2018)
Maibritt Daugaard Møller
maibrittdaugaard@hotmail.com / tlf. 3147 1331 København Ø
(Hovedstaden + Sjælland)
Mette Birk Gleisner mettebirkgleisner@live.dk / tlf. 5177 5898 Jystrup
(Sjælland, 1 times kørsel fra Jystrup)

Thrine Munck Jakobsen

 thrine.m.j@hotmail.com / tlf. 2834 7267 Harndrup
 (Fyn + op til 1 times kørsel fra post nr)

Louise Normann 

louise@normann-fys.dk / tlf. 4110 3410  7480 Vildbjerg

Hvis du ønsker at komme på vikarlisten eller har ændringer til listen, så kontakt Line S. Kristensen på mail line@weblinemarketing.dk